I niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021r.

20/02/2021 21:33

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom Państwa Górniaków i Majdaków, oraz za złożoną z tej okazji ofiarę. Bóg zapłać. Na przyszłą bardzo proszę o posprzątanie rodziny Państwa Górniaków – Juniorów.

2. Dwie rodziny złożyły dodatkową ofiarę na kostkę na cmentarzu. Bóg zapłać.

3. Dziękuję Tym, którzy udekorowali kościół na czas Wielkiego Postu. Bóg zapłać.

4. Nasza parafia organizuje w wakacje kolonie dla dzieci w Zakopanem. Nie wiemy jak to będzie, ale przygotowywać się już trzeba. Jest jeszcze kilka wolnych

5. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne. W piątek Droga Krzyżowa, godz. 17:00, a w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 15:15. Czy to osobiście czy uczestnicząc przez Internet. Dzieci mogą w zakrystii odebrać książeczkę na Drogę Krzyżową.

6. Darek bardzo dziękuje za pamięć, modlitwę i pozdrowienia. Odwzajemnia się tym samym. Tęskni za nami. Niedługo powinien do nas przyjechać. Czuje się dobrze już odzyskał siły i zdrowie.

7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego a w nim min. początek niezwykłych rekolekcji, które przeprowadzi doskonale znany , założyciel Oazy ks. Franciszek Blachnicki. Tytuł rekolekcji Któryś za nas cierpiał rany…

8.  Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia, najpiękniejsze życzenia obfitego Bożego błogosławieństwa, Jego ojcowskich darów oraz opieki Waszych świętych Patronów na każdy dzień życia..