Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2021r.

09/01/2021 21:30

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom Państwa Cencelewiczów i Popisów, oraz za złożoną z tej okazji ofiarę. Bóg zapłać. Na przyszłą niedzielę, bardzo proszę o posprzątanie świątyni rodziny Państwa Majdaków i Mazurów.

2. Pięć Rodzin złożyło ofiarę na ułożenie kostki na cmentarzu, Bóg zapłać, dziękuję również za ofiary na tace i te, które wpływają na konto parafialne oraz które składacie z okazji Wizyty Duszpasterskiej.

3. Dziś kończymy Okres Bożego Narodzenia. Kolędy możemy śpiewać do 2 lutego, czyli Święta Ofiarowania Pańskiego.

4. Trwa Wizyta Duszpasterska, w tym roku wyjątkowa, bo w warunkach epidemii. Dziękuję za bardzo miłe przyjęcie i spotkania. Jeśli, ktoś mnie nie przyjmie w tym roku, to oczywiście rozumiem, proszę nie mieć wyrzutów sumienia.

5. Plan kolędy w tym tygodniu jest następujący:

11 stycznia poniedziałek

Od 9.00 – Janików – Domy po Jednostce

Od 12.00 – Janików ul. Kozienicka

12 stycznia wtorek od 9.00

Janików wzdłuż cmentarza

13 stycznia środa od 9.00

Śmietanki ul. Astrowa i ul. Niwa

14 stycznia czwartek od 9.00

Śmietanki ul. Podleśna 3 – 45

15 stycznia piątek od 9.00

Śmietanki ul. Podleśna 42 – 71

16 stycznia sobota od 9.00

Śmietanki ul. Podleśna 72 – 112

6. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego a w nim min. specjalny dodatek na rozpoczynający się rok ze świętym Józefem – modlitwa do świętego, którą codziennie od 40 lat odmawia papież Franciszek.

7. O 15.30 zapraszam na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy Litanią do Dzieciątka Jezus.

8. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najpiękniejsze życzenia obfitych Bożych darów, Jego Ojcowskiej opieki i wsparcia Waszych świętych Patronów.