Niedziela Miłosierdzia – 11 kwietnia 2021r.

10/04/2021 18:59

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom Państwa Jastrzębskich, Gugałów i Lenarczyków, oraz za złożoną z tej okazji ofiarę. Gorące Bóg zapłać. Na przyszłą niedzielę bardzo proszę o posprzątanie świątyni rodziny Państwa Michalskich, Ceglarzów i Wysockich.

2. Bardzo dziękuję za ofiary na tacę złożone podczas świąt i te, które wpłynęły na konto parafialne. Bóg zapłać.

3. Z okazji Świąt Wielkie Nocy, napłynęły dla naszej parafii serdecznie życzenia i pozdrowienia min. od naszych Przyjaciół, Górali z Zakopanego, od ks. Sibiego, który obecnie przebywa w Indiach, czuje się dobrze i jest zdrowy, jak również od naszego wielkiego Przyjaciela p. Marka Szali, który po ciężkiej chorobie, wrócił do zdrowia.

4. Rozpoczęliśmy pracę przy uporządkowaniu trawnika wokół kościoła, ponieważ poprzedni zniszczyły nornice i krety. Chcemy go teraz zabezpieczyć i zasiać nową trawę.

5. Dziś o 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, następnie do godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w tym czasie będziemy wsłuchiwali się i rozważali fragmenty Dzienniczka św. Faustyny.

6. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, a w nim min. obrazek z wizerunkiem Najświętszego Serca Jezusa wraz z aktem osobistego poświęcenia się Najświętszemu Sercu. Polecamy również wywiad z Peterem Seewaldem, autorem niesamowitej biografii Benedykta XVI, która właśnie ukazuje się w Polsce.

7. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najpiękniejsze życzenia obfitych Bożych darów, Jego ojcowskiej miłości i opieki Waszych świętych Patronów.