VI niedziela zwykła – 14 lutego 2021r.

14/02/2021 19:25

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom Państwa Kaczkowskich, Mickiewiczów i Połciów, oraz za złożoną z tej okazji ofiarę. Bóg zapłać. Na przyszłą bardzo proszę o posprzątanie rodziny Państwa Górniaków i Majdaków.

2. W najbliższą środę rozpoczynamy, Wielki Post, święty czas przygotowania do najważniejszych świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa. W Środę Popielcową Msze Święte w naszym kościele o godz. 8:00, 10:00 i o 17:00. Na każdej obrzęd posypania głów popiołem troszeczkę w innej formie niż zawsze, ale będzie. Taca tego dnia będzie przeznaczona na Wielkopostną Jałmużnę oraz na cele duszpasterskie naszej parafii.

3. W każdy piątek Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17:00, a w niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, o godz. 15:15. Serdecznie zapraszam do udziału czy to osobiście czy przez Internet.

4. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego a w nim min artykuł, który mówi o tym, że odrzucamy grzechy by zacząć pokutę oraz zaczynamy, przez Wielki Post, by odrzucić grzechy.

5. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia, szczególnie zakochanym, najpiękniejsze życzenia obfitego Bożego błogosławieństwa, Jego ojcowskich darów oraz opieki Waszych świętych Patronów.