XIII niedziela zwykła – 27 czerwca 2021r.

26/06/2021 22:48

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom Państwa Kultysów, Łukasiewiczów i Kęsków. Na następną bardzo proszę o posprzątanie świątyni rodziny Państwa Grabskich, Jaśniewskich i Trelów.

2. Dziękuję Panom, którzy w tym tygodniu rozwieźli i splantowali ziemię. A byli to Panowie: Daniel Jastrzębski, Mariusz Kopycki, Adam Laśkiewicz, Mariusz Krawczyk i Kazimierz Krekora. Bóg zapłać. W tym tygodniu również będzie jeszcze ziemia do rozwiezienia. Gdyby ktoś dysponował wolnym czasem, a nie wiedział co z nim zrobić, oraz nie odpartymi chęciami włączenia się do pracy przy trawniku, to bardzo proszę o pomoc, w dowolnym dniu i godzinie, ponieważ mnie nie będzie, to sami decydujcie kiedy możecie pomóc.

3. Podczas mojego pobytu na Kolonii z dziećmi w Zakopanem, na tygodniu będzie mnie zastępował Tomasz Pastuszka. Msza Święta będzie o godz. 16:00 od 28 czerwca do 7 lipca. Oczywiście niedziela będzie bez zmian, wówczas będzie ks. Darek.

4. Jutro dzieci i młodzież z naszej parafii wyruszają na kolonie „Wakacje z Panem Bogiem”. Udajemy się na 10-cio dniowy wypoczynek do Zakopanego. Polecamy się Waszej modlitwie, by wszystko się udało i było bezpiecznie.

5. W tym tygodniu we wtorek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, Msza Święta, o godz. 16:00 a taca tego dnia będzie przeznaczona na Świętopietrze, czyli potrzeby Stolicy Apostolskiej, w pierwszy piątek miesiąca spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 15:30 do 16:00. Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 16:00.

6. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego a w nim min. historia relikwii świętych Piotra i Pawła, a także początek cyklu wakacyjnego – o miejscach, w których polscy święci i błogosławieni odchodzili do nieba.

7. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najpiękniejsze życzenia obfitego Bożego błog. Jego ojcowskiej miłości i opieki Waszych świętych Patronów.