Niedziela Chrystusa Króla – 20 listopada 2022r.

20/11/2022 22:14

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i na swój ślub wczorajszym Nowożeńcom. Na przyszłą niedzielę bardzo proszę o posprzątanie świątyni rodziny Państwa Lenarczyków i Laśkiewiczów.

2. W minionym tygodniu został odnowiony żyrandol. Dziękuję za zorganizowanie tego przedsięwzięcia Konradowi Paduchowi.

3. Za tydzień I niedziela Adwentu – okresu oczekiwania na ponowne przyjcie Pana tzw. Paruzję, oraz czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W związku z tym zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny, a ofiary złożone przeznaczymy na ogrzewanie. Dzieci będą miały swój adwentowy konkurs.

4. W III i IV niedzielę będzie Kiermasz Adwentowy. Już dziś zachęcam do tego aby pomyśleć w jaki sposób możemy się włączyć w dzieło pomocy potrzebującym. Czy jakimś rękodziełem, ciastem, jakimiś własnymi produktami ze spiżarni… Form jest bardzo dużo, co roku coś nowego się pojawia. Liczymy na Was moi Kochani.

5. Dziś o godz. 15:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista adoracja w ciszy, a po Mszy Świętej o godz. 16:00 spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. Komunikat Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.

8. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najpiękniejsze życzenia obfitego Bożego błogosławieństwa, Jego ojcowskiej miłości i troski i opieki Waszych świętych Patronów.