Niedziela Chrztu Pańskiego – 8 stycznia 2023r.

08/01/2023 22:09

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła na Uroczystość Objawienia Pańskiego i na dzisiejszą niedzielę Rodzinom mieszkającym w domach po jednostce. Na przyszłą bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ulicy Astrowej ze Śmietanek.

2. W tym roku wybieramy się na pielgrzymki do Ziemi Świętej, niestety nie ma już wolnych miejsc. Planujemy, jako parafialnie, większą grupą, wyruszyć z Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górą, która wędruje od 4 do 13 sierpnia. Zachęcam już teraz żeby zaplanować urlop i pielgrzymować z nami do naszego Narodowego Sanktuarium. Planujemy również pielgrzymki autokarowe do: Częstochowy w kwietniu i być może do samej Kalwarii Zebrzydowskiej w wakacje.

3. Dziękuję za bardzo miłe przyjęcie po kolędzie i oczywiście za ofiary, które składacie z tej okazji.

9 stycznia

poniedziałek od 15.00

Śmietanki ul. Kozienicka
10 stycznia

wtorek od 15.00

Janików Folwark i Psary
11 stycznia

środa od 9.00

Ruda
17 stycznia

wtorek od 15.00

Droga do Bakomy

4. Wyjazd do Zakopanego w czwartek po Mszy Świętej o godz. 7:00.

5. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego a w nim bardzo ciekawe artykuły poświęcone zmarłemu Papieżowi Benedyktynowi XVI.

7. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najlepsze życzenia obfitego Bożego błogosławieństwa, Jego ojcowskiej troski i miłości i opieki Waszych świętych Patronów.