Niedziela Miłosierdzia – 16 kwietnia 2023r.

16/04/2023 17:21

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom Państwa Jędrów i Krakowiaków, oraz za złożoną z tej okazji ofiarę. Na przyszłą bardzo proszę o posprzątanie świątyni rodziny Państwa Łyszczów.

2. Bardzo dziękuję za bardzo obfitą świąteczna tacę.

3. Również bardzo dziękuję rodzinie Państwa Kutyłom, z Janikowa Folwarku za kwiaty, które upiększają wejście do kościoła.

4. Dziś, w Niedzielę Miłosierdzia, o godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, adoracja i rozważanie Dzienniczka św. s. Faustyny, do godz. 16:00.

5. We wtorek, na godz. 18:30 zapraszam dzieci z klasy III na pierwszą próbę przed Uroczystością Pierwszej Komunii Świętej.

6. W dniach od 30.05 do 03.06 jest organizowana, w naszej diecezji, pielgrzymka do Wilna. Wszelkie informacje z programem są wyłożone z tyłu obok gazet. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, proszę brać te ulotki i kontaktować się z organizatorami.

7. Dziś po Mszy Świętej o godz. 16:00 spotkanie Kręgu Biblijnego.

8. W sobotę, 22 kwietnia, jedziemy na pielgrzymkę do Częstochowy i do Gidl. Wyjazd o godz. 6:00, koszt 60zł.

9. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego a w nim można przeczytać o trzech sposobach czynienia miłosierdzia, zapisanych przez s. Faustynę w Dzienniczku, oraz o tym, skąd bierze się niewiara i jak o Bogu rozmawiać z niewierzącymi. Dla dzieci jest Mały Gość Niedzielny.

11. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najpiękniejsze życzenia, obfitego Bożego błog, Jego ojcowskiej miłości i troski oraz opieki Waszych świętych Patronów.