Uroczystość Bożego Narodzenia – 25 grudnia 2022r.

25/12/2022 22:42

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na Święta rodzinom Państwa Ludwigów, Zawodników i Furgów, oraz za złożoną z tej okazji ofiarę. Na przyszłą bardzo proszę o posprzątanie świątyni rodziny Państwa Pyców i Łubianków.

2. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy udekorowali nasz kościółek na Święta Bożego Narodzenia, wszystkim dorosłym jak również młodzieży, która bardzo aktywnie włączyła się w przygotowanie świąt. A której również ogromne podziękowanie za pomoc w Kiermaszu Adwentowym, jak również w przygotowaniu i rozwiezieniu paczek do 16 rodzin naszej parafii jak i pomoc została udzielona rodzinie która ucierpiała w pożarze w Świerżach. Dziękuję również tym, którzy podzielili się swoimi wyrobami: ciastem, smalcem, pierogami, warzywami, produktami ze spiżarni i tym, którzy je nabyli. Bóg zapłać

3. Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto św. Szczepana – pierwszego męczennika. Msze Święte w naszym kościele jak w niedzielę o 8:00, 10:00, 12:00 i 16:00.

4. W przyszłą niedzielę, 1 stycznia, rozpoczniemy Nowy 2023 rok. W kościele katolickim to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 16:00.

5. W tym tygodniu rozpocznę Wizytę Duszpasterską. Już w normalnych warunkach, bez pandemicznych obostrzeń. Pragnę przede wszystkim spotkać się z Wami w domach, pobłogosławić Was i Wasze domostwa, wspólnie się pomodlić i porozmawiać na tematy wiary i nie tylko. Jeśli złożycie ofiary z tej okazji to planujemy: wreszcie wyremontować salkę i kancelarię, może uda się również zrobić obydwa tarasy i ułożyć kolejną część kostki na cmentarzu. Z wszelkie ofiary już Wam dziś dziękuję.

28 grudnia

środa od 9.00

Janików od torów do szkoły
29 grudnia

czwartek od 9.00

Janików od 15 a do 33
30 grudnia

piątek od 9.00

Janików od nr 34 do nr 48
2 stycznia

poniedziałek  od 15.00

Domy po jednostce

6. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego a w nim min. bardzo ciekawy blok artykułów dotyczących istoty przeżywanych świąt Bożego Narodzenia.

7. Intencja

8. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najpiękniejsze życzenia obfitego Bożego błog. Jego ojcowskiej miłości i troski oraz opieki Waszych świętych Patronów.