Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 stycznia 2023r.

01/01/2023 22:12

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom Państwa Pyców i Łubianków oraz za złożoną z tej okazji ofiarę. Na Uroczystość Objawienia Pańskiego i na przyszłą niedzielę bardzo proszę o posprzątanie świątyni Rodziny mieszkające w domach po jednostce.

2. W piątek, 6 stycznia, będziemy obchodzili Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Święto Trzech Króli. Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Na każdej poświęcenie kredy i kadzidła. Jest to święto nakazane dlatego obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy Świętej. Taca tego dnia będzie przeznaczona na misje. Dlatego, że jest to Uroczystość nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W tym tygodniu będziemy przeżywali pierwszy czwartek miesiąca, pierwszy piątek. Do chorych pojadę ok. godz. 13:00. Spowiedź pierwszo piątkowa przed każdą Mszą Świętą.

4. W przyszłą niedziele po Mszy o 16:00 spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. Ciąg dalszy Wizyty Duszpasterskiej :

2 stycznia

poniedziałek od 15.00

Janików domy po jednostce
3 stycznia

wtorek od 15.00

Janików od torów do drogi na cmentarz
4 stycznia

środa od 9.00

Janików od nr 49 do 70
5 stycznia

czwartek od 9.00

Janików od 71 – 86 a
7 stycznia

sobota od 9.00

Janików od 87 do 103
9 stycznia

poniedziałek od 15.00

Śmietanki ul. Kozienicka

7. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najpiękniejsze życzenia obfitego Bożego błog. Jego ojcowskiej miłości i troski, oraz opieki Waszych świętych Patronów na każdy dzień Nowego Roku.