VI niedziela Wielkanocna – 14 maja 2023r.

14/05/2023 21:02

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę piątkowym Nowożeńcom. Na następną bardzo proszę o posprzątanie świątyni rodziny Państwa Piekarskich, Gałeckich i Seroków.

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzili, we wtorek, święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, Patrona Polski.

3. Zapraszam na Nabożeństwo Majowe. W niedzielę o godz. 15:30, a w ciągu tygodnia o godz. 17:30; z wyjątkiem piątku, tego dnia Msza Święta będzie o godz. 16:00, a Majówka o godz. 16:30.

4. Ogłoszenie o warsztatach muzycznych.

5. Dziś po Mszy o godz. 16:00 spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego a w nim min. o tym, że Kościół marzeń już istnieje, o pokucie, która decyduje o losach świata, i o przesłaniu św. Stanisława dla współczesnych Polaków.

8. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najpiękniejsze życzenia obfitego Bożego błog., Jego ojcowskiej miłości i troski, oraz opieki Waszych świętych Patronów.