XIV niedziela zwykła – 3 lipca 2022r.

03/07/2022 21:15

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom Państwa Tokarczyków, oraz za złożoną z tej okazji ofiarę. Na przyszłą bardzo proszę o posprzątanie świątyni rodziny Państwa Adamczyków i Kęsików.

2. Trzy Rodziny złożyły bezimienne ofiary na organy. Bóg zapłać.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca, zapraszam na Mszę Świętą na godz. 18:00 o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej parafii, ministrantów, scholanki na czele z Panem Tomkiem.

4. Dzieci, Opiekunowie i Górale przesyłają bardzo serdeczne pozdrowienia z Zakopanego i naszych pięknych Tatr. Dzięki Bogu i Waszej modlitwie Wakacje z Panem Bogiem przebiegają bardzo dobrze. Pogoda sprzyja Wszyscy dziękują za pamięć.

5. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.

6. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najpiękniejsze życzenia, obfitego Bożego błogosławieństwa, Jego Ojcowskiej miłości i opieki Waszych świętych Patronów na każdy dzień życia.