XXIV niedziela zwykła – 11 września 2022r.

11/09/2022 23:34

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i swój ślub wczorajszym Nowożeńcom. Na następna bardzo proszę o posprzątanie świątyni rodziny Państwa Nowaków, Paluszków i Mrozów.

2. Rozpoczęliśmy Tydzień Wychowania. Zachęcamy do modlitwy za dzieci i młodzież i wszystkich, którzy kształtują serca i umysły młodego pokolenia.

3. W tym tygodniu, w środę, 14 września będziemy obchodzili święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w Kozienicach, u naszych sąsiadów.

4. W sobotę, 17 września, z Kozienic wyrusza pielgrzymka młodzieży do Sanktuarium w Wysokim Kole. My również dołączamy się, o 7:30, z młodzieżą z klasy ósmej, którzy przygotowują do Sakramentu Bierzmowania. Oczywiście zachęcam pozostałą młodzież aby wyruszyli z nami na tę jednodniową pielgrzymkę.

5. Dziś o godz. 15:30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do osobistej adoracji, którą zakończymy wspólną modlitwą.

6. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

8. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, Jego ojcowskiej miłości i troski, oraz opieki Waszych świętych Patronów na każdy dzień życia.