XXXI niedziela zwykła – 5 listopada 2023r.

05/11/2023 19:38

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom Państwa, Jasków, Wasińskich i Karasiów, za zgrabienie liści i ofiarę złożoną z tej okazji. Na następną bardzo proszę o posprzątanie świątyni rodziny Państwa Lenartów, Brodowskich i Adamczyków.

2. Od jutra przechodzimy na czas zimowy. Msza Święta o 17:00.

3. Różaniec z wypominkami jednorazowymi od poniedziałku do środy o godz. 16:30.

4. Dziś o godz. 16:00 Msza Święta za zmarłych z Roku Zaduszkowego, a o 15:30 odmówimy za Nich Różaniec.

5. W sobotę, 11 listopada, będziemy obchodzili 105 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Nasza Parafia i Fundacja Kolbe zapraszają na Wieczór Patriotyczny. Rozpoczniemy go o godz. 16:00 Mszą Świętą za Ojczyznę, o godz. 17:00 wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Będzie nam towarzyszył Zespół ProboszczówMiriam, który na zakończenie zagra koncert. W tym Zespole, w czasie Seminarium, śpiewał ks. Darek. W związku z naszym Wieczorem Patriotycznym, bardzo prosimy, chętne osoby, aby upiekły, czy zrobiły ciasta w kolorze biało-czerwonym, abyśmy się mogli wspólnie poczęstować na zakończenie naszego spotkania. Prosimy aby je przynosić w sobotę do obiadu.

6. Dziś po Mszy Świętej o godz. 16:00 spotkanie Kręgu Biblijnego.

7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego a w nim polecamy artykuł o parafiach, polskich i zagranicznych, które zasłynęły największą liczbą powołań kapłańskich i zakonnych, oraz tekst o niedawno zmarłej Wandzie Półtawskiej, przyjaciółce św. Jana Pawła II.

Intencje Mszy Świętej od 6 do 12 listopada 2023 r.
Godz.Intencja
Poniedziałek 6 listopada
17:00+ Monikę Piotrowską – od rodz. Sikorów
Wtorek 7 listopada
17:00+ Jana Kamińskiego – od Jolanty Pierzchały z Rodziną
Środa 8 listopada
17:00+ Jana Kamińskiego – od rodz. Majewskich
Czwartek 9 listopada
7:00Za parafian
Piątek 10 listopada
17:00+ Kacpra Zawadzaka
Sobota 11 listopada
16:00W intencji Ojczyzny
NIEDZIELA 12 listopada
8:00+ Stanisławę, Bolesława Paduchów, Krystynę, Ryszarda Karasiów
10:00+ Stanisławę Stawarz w 10 rocz. śm.
12:00+ Józefa, Stanisławę, Lecha Celuchów, Mariana Adamczyka
16:00+ Antoniego Krawczyka, Dorotę Traczyk, Bronisławę, Jana Wasińskich

9. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodni najpiękniejsze życzenia obfitego Bożego błog. Jego ojcowskiej miłości i troski, oraz opieki Waszych świętych Patronów.