XXXIII niedziela zwykła – 13 listopada 2022r.

13/11/2022 21:52

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom Państwa Krawczyków, Majewskich i Wojciechowskich, oraz za złożoną z tej okazji ofiarę. Na przyszłą i na swój ślub bardzo proszę o posprzątanie świątyni sobotnich Nowożeńców.

2. Bardzo dziękuję Wam moi Kochani za liczny udział w naszym Wieczorze patriotycznym z Eneą, było cudownie pod każdym względem. Kto był na pewno nie żałuje. Dziękuję za przygotowanie przepysznych ciast, które w całości zostały skonsumowane na zakończenie naszego wspaniałego spotkania i koncertu zespołu Tylko Ty, to cudowni, młodzi, zdolni, wierzący ludzie, którzy tej wiary się nie wstydzą i dali piękne o niej świadectwo, za co Im bardzo dziękujemy!!! Dziękuję naszym sponsorom, przede wszystkim Enei Wytwarzanie za pomoc w organizacji naszego Wieczoru, jak również Panu Arturowi Materze – Radnemu Rady Miasta w Kozienicach oraz Panu Andrzejowi Kosztowniakowi – Posłowi na Sejm Rzeczypospolitej. Dziękuję również dzieciom, które wzięły udział w konkursie na zrobienie kotylionu, dziś jeszcze ogłosimy zwycięzców w głosowaniu A jedyny wiersz, za to bardzo piękny, który wpłynął na konkurs, na koniec ogłoszeń odczytam.

3. Dziś o godz. 15:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista adoracja w ciszy, a na zakończenie modlitwa za naszą Ojczyznę.

4. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego a w nim ostatnia już płyta Biblii Audio super produkcji i księgi Nowego Testamentu: Apokalipsa św. Jana i Listy Apostolskie.

6. Solenizantom i Jubilatom dzisiejszego dnia i tygodnia najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, Jego Ojcowskiej miłości i troski oraz opieki Waszych świętych Patronów.

7. Wiersz